sobota, 21 lutego 2015

Współpraca

Moi kochani czytelnicy,
Razem tworzymy tego bloga, bo bez czytelników, praca autorów nie ma sensu. Chcemy Wam dziś zaproponować możliwość jeszcze większego wkładu w nasz wspólny sukces. Niektórzy są z nami już bardzo długo, a niektórzy dołączyli niedawno. Wielu z Was może zadaje sobie takie pytanie „Czy dałbym/dałabym radę napisać takie fajne erotyczne opowiadanie?”. Nie dowiecie się jeśli nie spróbujecie. Bierzcie do ręki długopis i zeszyt, albo odpalcie Worda czy jakiś inny program do pisania, i piszcie. Od dzisiaj każdy może być autorem na tym blogu. Każdy może widnieć w spisie autorów. Cokolwiek napiszecie, możecie do nas wysłać i jeśli nam się spodoba, wrzucimy na bloga. Wydaje Wam się, że nie umiecie pisać? Bzdura! Każdy umie. Każdy ma swój indywidualny styl. Zachęcamy Was do twórczego myślenia. Macie pomysł? Czemu by nie spróbować? Głupio byłoby nie skorzystać z okazji. Jeśli nie jesteście pewni, oferujemy Wam pomoc, porady i poprawki. Chcemy zrobić z tego bloga, najfajniejszy blog erotyczny.
Piszcie i wysyłajcie nam swoje propozycje.Informacje:

 • Wszystkie prace wysyłajcie na adres jamesdavidmaslow69@gmail.com
 • Opowiadania nie muszą być o BTR. Możecie pisać o kimkolwiek.
 • Teksty będziemy odrobinkę poprawiać jeśli będą tego wymagać.
 • Niestety może się zdarzyć, że tekst nie będzie odpowiedni do poziomu bloga, ale w takim wypadku oferujemy pomoc w poprawie tekstu.
 • Odpiszemy na każdego maila i przeczytamy każdy nadesłany tekst.
 • Możecie również w mailu wysyłać nam zdjęcia jakie chcecie aby ukazały się w waszym poście.
 • Konieczne jest oczywiście, abyście podali swój nick pod jakim chcecie występować na blogu.
 • Najlepiej jeśli Wasz tekst będzie miał ok 2 lub więcej stron pisanych czcionką Times New Roman o rozmiarze 12.
 • Możecie tytułować swoje teksty, jednak jeśli ktoś ma z tym problem, wymyślimy jakiś tytuł.
 • Wysłanie do nas tekstu do niczego Was nie zobowiązuje. Może to być jednorazowy tekst, albo jeśli macie więcej pomysłów i pisanie dla nas Wam się spodoba, możecie pisać częściej. Będziecie wolnymi strzelcami, bez żadnych zobowiązań.Mam nadzieję, że Was zachęciłam. Czekamy niecierpliwie na Wasze prace.
AM

4 komentarze :

 1. Ouu, nie spodziewałam się od Was takiego typu współpracy. Bardzo ciekawe co proponujecie :) Nie wiem...może bym coś napisała, ale nigdy nie ciągnęło mnie do pisania czegoś takiego. Zawsze wolałam czytać heuhue :) Ale kto wie? Może się to zmieni.

  Chciałabym poinformować, bo ciągle zapominam... mój blog Find the Solution na Waszej zakładce jest już zakończony, więc śmiało możecie się go pozbyć albo zastąpić go moim nowym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Od 23 marca na Bloggerze nie będzie można już publikować niektórych treści o charakterze erotycznym." Czytaliście to? :/

   Usuń
  2. Tak, ale nie widzę problemu, który by nas dotyczył. Przeczytałam to i wg mnie nie powinni się nas doczepić.

   Usuń
 2. Nie mają powodu się czepiać.

  OdpowiedzUsuń